Acil Yardım Yavru Kedim Dolabın Arkasına Girdi

Sekerrimm

KEDİM DOLABIN ARKASINA GİRDİ VE DOLABIN ARKASINDA BIR SÜRÜ IVIR ZIVIR VAR AYRICA ÖNÜNDE DE KOLTUK VAR ÇIKARMAM MÜMKÜN DEĞİL KENDİLİĞİNDEN ÇIKAR MI? KENDİ HALİNDE Mİ BIRAKAYIM YA ÇIKAMAZSA

9 CEVAP

Orada ıvır zıvır varsa bir sure cikmaz o oyuncak felan zanneder oynar eger girdigi alan ona kucukse oyun oynarken sıkışma ihtimali var . Eger siz hemen cikarmak istiyorsaniz en sevdigi oyuncagi ona gosterin yaniniza gelsin yada en sevdigi mama da da ayni sekilde yapin o zaman gonlunuz rahat eder

Dedigim gibi en sevdigi birseyi ona gostermeye calisin olmazsa ses cikarmaya calisin oyuncagin sesi varsa baya ses cikartin ki duysun sizi bu saatde kedi daha onemli ailen biraz kizar konu kapanir zaten hicbir komsu rahatsiz olamaz bu sizin evinizde olan ses zaten eger zaten komsular rahatsiz olursa ertesi gun birkac laf ederler sizde umursamazsiniz olur biter .

SedaSD

Yapacak bir şey yok gelmiyorsa tek çare çekmek. Bence zaman kaybetmeden çekin eşyaları

patili

o odayı kapalı tutun. bir daha tekrarı yaşanmasın

Sekerrimm

Ya sesi çıkmıyor ama kediyi göremiyorum bile o kadar yani... Orası depo gibi resmen ve girdiği yerden onu çıkarmam için koltuğu ve dolabı çekmem lazım bu saatte de yapamam ki.

Sekerrimm

Ya bir Allahın kulu cevap yazsın

Sekerrimm

Ya dolabı bile salladım ses yok bir şey olucak diye ödüm kopuyor

Sekerrimm

Öyle yaptık aldık 1 saat orada kaldı uyuyormuş meğersem tahmin etmiştik tabiki ama öyle bir yere girmişki çıkamazdı oradan

Sekerrimm

Kedimin kaldığı oda kapatamam zaten ne zaman bir yeri merak etse oraya girmekte ısrarr ediyor girdikten sonra bir daha girmiyor