Kedi Kumu Tavsiye

Kebikec

Soru kısmından filtreleyip Cats Best kumuna baktım ama sadece 2 tane soru açılmış. Ever clean ,Cats Best ve Biokats extra kedi kumu arasında kaldım. Özellikle Cats Best kafama yattı gibi kullanan var mı? Ne zormuş arkadaş kedi için doğru ürünleri seçmek :)

25 CEVAP

Oqrenerde06

Pisi pisi ve lindocat memnun kaldım... Söyledikleriniz de iyi cats vets gayet iyi

Hadeyan

Vancat Aktif Karbonlusunu kullanıyorum. Toz hariç memnunum.

Pelete geçmeyi düşünüyorum. Ancak Pelet ile gerekli hacme ulaşılabilir mi bilemiyorum ? BÜyük boy tuvalete geçtik çünkü.

zeynpsde

sanicat sabun kokulu kullanıyorduk, kedimde üst solunum yolu enfeksiyonu basladı ne yapıp ne ettiysek geçiremedik kullanmadığımız ilac kalmadı veteriner kokusuz tozutması minimum olan bir kuma geçin dedi petshopta ilk kez gördüğüm bir markaya geçtik ‘freshpaty’ çalışan da yeni geldi kullanan müşterilerim cok memnun falan dedi iyi ki geçmişiz topaklanması inanılmaz iyi aynı şekilde kokusuz olmasına rağmen kokuyu hapsetmesi de cok iyi.. tozutma yapmıyor 6 lt 35 tl’ye aldım öneririm

Salihaylmz

Fiyatını düşünmezsek tabi pelet kullanmak en iyisi topaklanma iyi tozutma derdi yok kokuyu iyi kapatır vs.
Bentonit almak isterseniz ben reflex kullandım fena değildi şimdi Rokko deneyeceğim sizde ürünlerin yorumlarına bakabilirsiniz diğer sitelerden. Rokkonun topaklanma iyi tozutma az kökü hapsetmesi güzel.

Gizemmii

Maddi durumunuz iyiyse ever felan derim. Toz koku yok alerji de yapmıyor

Kebikec

Mır mır bilmiyordum ona bakıcam şimdi. @Uzmo cats best hangi çeşidini kullanıyorsunuz original diye geçen mi?

Kebikec

Mır mır bilmiyordum ona bakıcam şimdi. @Uzmo cats best hangi çeşidini kullanıyorsunuz original diye geçen mi?

Kebikec

Teşekkürler iyice kafam karıştı sağolun :)) ilk kedim olacak, henüz gidip almadım geçici sahibinden, pelete eski kumuyla geçiş yapın diye yorumlar okudum o yüzden cesaret edemiyorum yoksa pelet benim de tercihim olur toz yok ortalığa dağılma yok.

Kebikec

Cevaplarınız için teşekkür ederim, baya yardımcı oldunuz eksik olmayın. Hepsinin yorumlarını inceledim. Natural bastet pelet de karar kıldım, eğer kedim kullanmamakta ısrarcı olursa diye fiyatını da çok uygun bulduğum ve yorumları da güzelmiş Pum Cat sipariş vericem yedekte durması için.

tyguler

@Rgms silika kumlardaki bir madde solununca ciddi hastalıklara yol açıyormuş sadece kedinize değil size de ve bu hastalıģin tam bkr tedavidi yokmuş bence silika kullanmayın