Arkadaşlar Mama Seçiminde Kararsızım.

lesi

ben mama alacağım ve size tercihlerinizi sormak istedim sizce en iyi markalar hangisi ve neden?

29 CEVAP

lesi

neden

meminkoroglu

Royal caninde kullandım fakat ağzında çok kötü bir koku bırakıyordu ondan dolayı bıraktım oda mükemmel bir mama

Kedi için mi???? Kediniz damağına ve cinsine göre değişir. Eğer çok seçkin kediyse aynı benim kedim ise royal canın kullana bilirsiniz. Eğer royal canın mamalı pahalı diyorsan.benim gibi pethoplardan açık mama alabilirsiniz ...... İster 5 TL 25 TL 30 TL alabilirsiniz.....

didemsahin

Eğer kediniz yavru ise Purina Friskies Junior alabilirsiniz. Tavuklu ve sütlü olduğu için 2 kedimde bayılıyor. Migroslarda satılıyor ve uygun fiyatlı.

batuhantopcu

hills candır hills ideal balance serisi daha bir candır. tavsiye ederim.

patili

Dil bilginiz yoksa o zaman yazarım detaylı.

yanik_kedi

Kesinlikle N&D mükemmel bir mama tavsiye ederim :)

Havanese_Siri

evet patilinin attığı link en iyisi ingilizceniz iyi değilse ben de çevirebilirim

lesi

teşekkür ederim ingilizce biliyorum

lesi

patili siteyi açığım da fark ettim türkçe çevirir misin ?

patili

Acana nın yaş maması yok. Brit care'in ve gimcat'inkiler dogal korunuyor bitki özleriyle. ve gereksiz tahıl tatlandırıcı vs şeker içermiyor bu 2 markanın yaş mamaları. dediğim gibi alabilirsiniz

ayseeny

Çok teşekkürler peki fiyatları nasıl acaba?

patili

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri

burada mamayı arayıp buldugunuzda yazar fiyat değerleri.

kedilikizzz

Patili kalite ve kalitesizlik sıralamalarını anladım verdiğin linkteki. Ben bu kaynağın bu yazıların kimlere ait olduğunu yazanların kimler olduğunu neden onlara kayıtsız güvenmemiz gerektiğini, neden mamalar hakkındaki sorulara direk bu yazıyı gösterdiğini, yazı sahipleri hakkında neler bildiğini ve bu yazının sana neden bu kadar güvenilir geldiğini merak ediyorum. Bu linkteki bir yorum sitesi mi ? yazanlar hangi konuda uzman ?