Kedilerde Eksama

dilabeyza

Merhaba, 2 aylık iran persian kedi aldık fakat, kulaklarının arkasında bacak kısımlarında tüyü dökülüp, eti görünmeye baslamıs, eksama diye düsündük biz, batikon ve teramicin sürüyoruz, veterinere götürücem, bu durumu yaşayan oldumu? yer değişikliğinden psikolojikmi yapıyor yavru kediler bu sekilde, bilen birileri var mı?

20 CEVAP

dilabeyza

tamam çok teşekkür ederim, veteriner artık şansımıza bakalım ne cıkacak, internetten o kadar baktım hiç yorum yok veterinerlerde

dilabeyza

bu arada her iki gimpet vitaminlerinin linklerini atabilir misiniz, bir tanesi var bizde yanlıslık olması hangileriydi acaba onlar, link atarsanız cok sevinirim, tekrar teşekkürler

dilabeyza

mama içinde link atabilir misiniz? cok zahmet oldu , cok teşekkür ederim

dilabeyza

tmm çok mersi