Kedi Tuvalet Eğitimi

Arkadaşlar kedim 5 tane yavruladı behçede besliyoruz erkek kedilerin giremecegi yuva yaptık nasıl yavrulara tuvalet eğitimini nasıl aliştirim . ?????? .......... Not : Arkadaşlar lütfen kedisi yavrulayan bakımı yapan insanlar ve kedi hakında bilgisi kişiler cevap versin......... Not: Çabuk cevap verirseniz sevirim ....

4 CEVAP

Zaten çok sıcak tutuyorum. Zaten maşallah annesine bizden daha çok bakıyoruz.... Besin önerileri için teşekürler en iyi yuva yaptık ara ara anne gidince bakıyoruz sık sık. Erkek kedilerin huyunu biliyorum ve önlemini alıyoruz ailecek... Biz ailece kedileri seven bir aileyiz ....biraz sizinki üzücüymüş ve biraz üzüldüm peki soruyu ve cevaplagınız ve beni uyardınız için teşekürler......

patili

yavrular şuan annelerindrn eğitim alabilir sadece. sizin yapabileceğinis birşey yok. onların yuvalarını korumak ve sıcak tutmak dışında anne kediye yogurt yedirebilirsiniz. haşlanmış yumurta SARISI verin hergün. görüceksiniz yavrular da daha saglıklı büyücekler. En önemlisi erkek kedilerin gelip yavruları bogmaması için anne kedinin yuvadan ayrıldıgı saatleri iyi kontrol edip korumaya alın. ben sokak kedimin apartmanda ellerimle beslediğim 8 yavrusunu böyle kaybettim :( anne kedi dışarı wc ihtiyacına çıkmıştı. kojuyu alan erkek kedi gelip bogmuştu tüm yavrularımızı. Aman bu konuya dikkt.

patili

ne demek. evet buradaki genel üyeler aşırı derecede hayvan severiz dediğiniz gibi zaten. umarım sağlıkla büyüler..

Evet teşekürler soruyu ve sağlık dilediğiniz için teşekürler .......