Hill's Konserve Mamaları Sizce Güzel Ve Sağlıklımı?

Zehramira

Ben şimdiye kadar hep whiskas,brit care ve royal canın ın yaş mamalarını kullandım bu arada hepside tekli paketlerdeydi konserve yaş mama hiç denemedim hill's markasının konserve yaş mamalarından almayı düşünüyorum fakat hakkında kötü yorumlar duydum birde burdan sorayım dedim sizce nasıl?

4 CEVAP

patili

britcare e devam edin. diğer yazdıgınız markaların hepsi gdolu ve sağlıksız. yeni birşey denemek isteme nedeniniz ne? özel bir sebebiniz yoksa, gimcat shinny yaş konserve mamalar da sağlıklı. britcare olanlar da.

Havanese_Siri

internetten brit care sipariş verin

Zehramira

Teşekkür ederim brit care sipariş vericem

Zehramira

Bulunduğum ortamda pet shopta bu markalar vardı ve bugün gittim bu markaların hepsi yoktu sadece konserveler vardı almak zorundaydım çünkü evde sadece bir tane yaş mama kalmıştı kedimde kuru mama ve yaş mama karışık yiyor bende artık pet shoptaki konserve mama aldım markası patimax, ben bu markayı hiç biyerde görmedim sadece bir yemelik için bir tane aldım idare etsin diye acilen int. Sipariş vermem lazım iyi bir marka olmasını istiyorum ama hangisini alacağımda kararsızım