Emziren Kedi Beslemesi

Arkadaşlar benim kedim minnoş ' un 5 tane nurtopu gibi yavrusu oldu biraz minoşum zayıfladı ve sürekli yavrular onu sıkıyor ona küçük yuva yaptık ......
oraya giriyor çok güvenli yuva yaptık ara ara çıkartıyoruz erkek kediler bogmasını sık sık bakıyoruz kedim nasıl kilo aldırırım dişi olduğu için zayıf olmaz mı ???,.......

4 CEVAP

patili

Gümpet multivitamin macun + Hergün bir haşlanmış yumurtanın sadece sarısı. + yogurt + yaş mama + haşlanmış ciğer, tavuk vs de verebilirsin.

Tşkrlr .....

canakavi

aynı problem maya'm da da var. Veterinerden amino asit ve vitamin alıp mamasına ve suyuna karıstırmanı tavsiye ederim,iştahı açlıyor ve kilo kaybını en aza indiriyor,birde sütünü arttırıyor.

Kedimin iştahı açık yalnız kilo almıyor
....... Denerim. Peki acaba hamile ve emziren kedileri aşı vurulur mu.......?????