Yaş Mama Alıcam Hangisi Daha Saglıklı ?

Arkadaşlar kedi mamasi satan yer burda 1 tane var . Bende ordan almak zorundayim ve sizin tavsiyenize guvenip yas mama almayi dusunuyorum .
Kedim 1.5 aylik . Yas mama hangisi daha uygun ?
Felix tavuklu yavru kedi mamasımi ?
Whiskas yavru kedi mamasimi ?
Yarin zaten markete gidip fotograf cekicem . Maalesef baska marka yok 2 tane var .
Ben hills hindili kullaniyorum ama o bitmek uzere . Sizce felixmi daha saglikli yoksa whiskas mi ?
Bu mamalar yasadiginiz kotu ve iyi ani felan varsa yazabilirsiniz . Kullandiginiz varmi bu 2 cesitten ?

3 CEVAP

patili

hiçbiri değil. almak için almayın bunlardan birini. kötü bir ürün almanız, hiç birşey almamanızdan daha yanlış çünkü. online alışveriş yapabilirsiniz. petlebi bu konuda güvenilir. ayrıca ********* ve ************* bunlar da güvenilir ve ürün çeşitliliği çok fazla. bu sitelerden sipariş verebilirsiniz. güven sorununuz varsa kapıda ödemeyi tercih edin. bu kısmı geçtikten sonra alabileceğiniz en iyi mamalar;
brit care kavanoz içindeki mamaları
ve gimcat shinny cat konserve mamaları

Zehramira

Bence her ikiside iyi bulunduğunuz yerde fazla pet shop yoksa sizde int. Sipariş verebilirsiniz

Havanese_Siri

*********.com'dan sipariş verebilirsiniz