Kedim Grip Mi Oldu ?

Şuan İstanbul da değilim.Ve bu civarda veteriner yok kesim 2 gündür hapsuruyor ve burnu akiyor gibi aslinda akintisi yok ama sürekli aksirip tiksiriyor birazda halsiz sanki ne yapabilirim eve dönene kadar ?

4 CEVAP

patili

c vitamini takviyesi yapmanız lazım.

patili

aminosol alın hemen dogru ölçekler halinde verin.

Şuan antibiyotik te içiyor ama sorun olmaz dimi içtiği antibiyotikle amoklavin idrar yolu enfeksiyonu tedavisi gördü onun için içiyor antibiyotik

Şimdide çok hapsuruyor burnunu çekiyor bende bir soruyim dedim veterinere ulasamadigim icin o dediğiniz ilaci aliyim mi