Yaş Mama Alıcam Hangisi Daha İyi ?

Arkadaslar 1.5 aylik kedim icin yaş mama almam gerekiyor . Hills hindili kullaniyoruz ama bitmek uzere bize yakin ve tek mama satan yerde sadece resimdekiler var . Ben bunlardan hic kullanmadim ve bilgi sahibi degilim . Internet siparis veremem ve sadece bunlari alabilirim bunlar harici birsey yazmayin lutfen .
Kedim mantar veteniere gidicegiz normalde vermek istemem yeni bir mama ama yas mamayi vermeyince cok asileşiyor .

Resimler aşagida ben yinede liste yapayim karistirmamaniz icin .
1- Felix yavru kedi maması tavuklu
2- Whiskas yavru kedi maması kümes hayvanlı ( Kümes hayvani derken ? Tavuklu degilmi mama ? )
3- Whiskas somonlu (Hangi yaşlar kullanabilir yazmıyor maalesef . Hangi yaslar kullanabilir 1.5aylik kedi yiyebilir demi ? )
Bu seceneklerden en iyisinden kotusune yazarsaniz sevinirim . HANGISI KEDIM ICIN UYGUN ?

12 CEVAP

DidemCan

Felix

MISRA160

Felix

Felix şeker içeriyor. Daha ne olsun ?

Havanese_Siri

ama içlerinden felix

yasement

Felix whiskastan iyidir. Ama içinize sinmiyorsa balık alın ciğer alın havuçla veya kabakla haşlayın az biraz bulgur da atın içine hepsini püre yapıp sulu sulu verin yağsız tuzsuz. 1 öğün felix bi öğün bundan verin. Bu mama genelde tavukla yapılır ama mantar varsa tavuk daha da ilerletebilir.

Bu fotograftaki mamalardan hiçbiri iyi değil whiskas özellikle rezalet bir mama. Öneri isterseniz Bozita kullanıyorum iyi bir İsveç maması, içeriğinde taze ve yüksek kalitede et kullanılan iyi bir mama kullanabilirsiniz :)

Ahmetemind

Resimdekilerden hepsi kalitesiz mamadır.Fakat felix whiskasa göre daha kaliteli.Felix alabilirsiniz.

Havanese_Siri

Hiçbiri

arzubasturk

Bence hiç biri. Market mamalarından uzak durmanızı tavsiye ederim.

Hiç biri.
Miglior gatto alın farkı kendiniz hissediceksiniz Carrefour da satılıyor

Panky55

Bence durumun iyi ise daha kaliteli mama almalısın

Panky55

Soruyu tam okumamışım pardon