Feles Kum

mihriii

Feles kedi kumunu kullananlar var mı?Almayı düşünüyorum da fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

12 CEVAP

suledoruk

Kullanmadım ama YouTube’da kedi lolayla kanalında kum testini izlemiştim topaklanması falan iyi diyordu :)

Kebikec

Feles için, kullanan bir arkadaşım tozutmuyor ama iyi de topaklanmıyor dışarıya koku da saldı dedi. Bende 3 gündür kum araştırıyorum

Merkan

Feles ben kullandım koku yönünde ilk 1 buçuk hafta gayet iyiydi güzelde topaklandı ama sonradan kokutmaya başlıyor yani 2 haftadan fazla kullanıp tümden değiştiriyordum kumu. Topaklanması bana göre gayet güzel ama denediğim kumlar arasında eve en çok bu dağıldı paspas olmasına rağmen en çok bu yüzden değiştirmiştim..

mihriii

sağolun bi deneyeceğim sanırım

irmtnc3

Felesi kullanmadım ama micho aktif karbonlu sabunlu kedi kumunu öneririm Azıcık tozutuyor ama topaklanması çok iyi koku olarak evi,odayı kokutmuyor ve kumun kokusu sizi ve kedinizi rahatsız etmiyor parfümsüz gibi

mertcanylmz

1 kutuyu bile tam kullanamadım. Toplaklanma okay ama koku tutuculuğu sıfır ne yazıkki. Sık değiştirilirse belki beklentiyi karşılayabilir.

mihriii

çok teşekkür ederim bakıyım o videoya

mihriii

reklam sanırım ama iyi duruyor sanki ya

mihriii

yapar yapmaz temizliyorum genelde ben koku pek önemli değil o yüzden tozsuz olduğu için istiyorum ama topaklanması iyi değil diyenler de var evet :/

mihriii

teşekkürler cevaplarınız için @irmtnc3 tozutmaması daha önemli benim için @mertcanylmz iki haftada bir değiştiriyoruz tuvaletibi de yapar yapmaz alıyorum bekletmiyorum sıkıntı olur mu ki

Jarvis12

Konu çoktan kapanmış ama yeni konu açmak istemediğim için buraya yazıyorum.yaklaşık 1 haftadır feles kullanıyorum ve asla memnun değilim.bir kere tozutmuyor diyenlere anlam veremiyorum çünkü daha paketi tuvalete boşaltırken inanılmaz toz kalktı.ayrıca koku hapsetme olayı sıfır.daha ilk günden çok fazla koku yaptı.daha önce proline ve orgakitty kullandım.evim asla böyle kokmamıştı.tuvaletimiz banyoda duruyor havalandırma penceresi ve banyo kapısı sürekli açık.koku eve yayıldı adeta.karbonat da döktüm ama asla faydası olmadı.tek iyi ysnı topaklanması,çabuk topaklanıyot ve dağılmıyor.kısacası feles kumdan hiç ama hiç memenun değilim,dayanabilirsem bi 15 gün daha kullanıp bir daha da almayacağım.

simbakedi

@Jarvis12 formulu degisti bence de. taneleri cokk incelesti ve toz artti. bundan once hic toz yoktu gercekten…