Kedim Mutfağa Kaka Yapmış.

Hpptts56

Kedim 6 aylık birkaç saatliğine(belki daha az)onu evde yalniz bırakmıştım geldiğimde mutfağa kaka yapmis oldugunu gordum poposuna ise kan vardi biraz bu durumda ne yapmalıyım kedim erkek sağlığı ise gayet iyi hiçbir sıkıntısı yok ama dediğim gibi normalde hiç böyle yapmazdı.ilk defa bir yere kaka yaptı.

3 CEVAP

tyguler

Tutamamıs olsa kan gelmezdi. Bu forumda birçok kişi dışkısından kan gelen hayvanlarının yemesinin içmesiniz kosup oynamasının her zamanki gibi olduğunu belirtiyor. Lakin veterinere gittiklerinde hayvanlarının hasta olduğunu öğreniyorlar. O yüzden bence veterinere gitmekte fayda var.

tyguler

Dıskıda kanın birçok nedeni olabilir. Önemli ve dikkate alınması gereken bir durum. En kısa sürede veterinere gitmelisiniz

Hpptts56

Ama gereksiz olduğunu düşünüyorum çünkü gayet sağlıklı koşup oynuyor acaba t utamamis olabilir mi