Kaniş Bakımı

Kedisevercat

meraba arkadaşlargeçen barınaktan aldığım köpekleri sahiplendirmek zorunda kaldım çünkü annem o kadar fazla köpek istemediğini bir tane istediğini söyledi bende barınaktan 2 aylık bir kaniş aldım. O çok sevecen zeki hep yalıyor. Kaniş bakımı ve huylarını anlatırsanız mutlu olurum nelerden hoşlanırlar, ve hangi mamayı kullanmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim ve cevaplarınızı bekliyorum

9 CEVAP

Havanese_Siri

Kaniş çok hareketli bir köpektir, hep oyun ister. Küçük çocuklarla yalnız bırakılmamalıdır yoksa istemsizce zarar verebilir. Çok zekidir, kolay öğrenir. 3 boyu vardır (toy, minyatür, standart). Tüy dökmez ve koku yapmaz bu konuda bütün köpek ırkları arasında 1 numaradır. Tüy bakımı zordur, her gün taranmalı ve düzenli bir şekilde profesyonel bakım yapılmalıdır.

Havanese_Siri

Mama olarak:
Kuru: reviews.com/dog-food/
Yaş: brit care

Kedisevercat

teşekkürler hangi mama

Havanese_Siri

Orijen, acana, naturea, n&d tahılsız, brit care tahılsız

Kedisevercat

şey benimki toymuş bir de kahverengilerden

Kedisevercat

bir de barınaktan almadım

Kedisevercat

aldım pardon yanlış yazmışım

Havanese_Siri

Ne yalan söyleyeyim kıskanmadım değil. Ben barınakta maltese bile bulamazken siz toy poodle gibi mükemmel bir cinsin en nadir rengini bulmuşsunuz. :)

Kedisevercat

eeee bütün gün bütün barınakları gezip buldum ben bademimi