Sokak Köpeklerini Neden Kimse Anlamıyor !

Tulins

Yaşadığım yerde yaklaşık 3 aydır ailemle sadece beslediğim 4 köpek var hepsi de birbirinden tatlı ikisi fazla havlıyor biraz yabaniler yavaş yavaş kendilerini sevdirmeye başladılar bugün ne yazık ki komşumuzun oğluna havladilar çocuk yere düşüp ağlamaya başlayınca bıraktılar komşularim bu kadar olmaz biz de besliyoruz ama bu saldırılari kaçıncı deyip hayvan barınağını aramışlar ne yapacağımı bilmiyorum onlara çok bağlandım

4 CEVAP

tyguler

Köpeklere bir veteriner çagırma veya köpekleri veterinere götürme şansınız varsa bi aşı yaptırın karne alın sorarlarsa karneli kendi hayvanlarım bunlar benim derseniz alamazlar büyük ihtimal

@tyguler 'e katılıyorum

mrssinemis

Havladılar diye saldırmış mı oluyor köpekler 😤 çocuğunu eve sok o zaman bıktım bu bencillikten

Mustafanacar

Hayvan Barınağı hasta hayvanların Tedavi edilip, aşılarının Yapılıp ve Kısırlaştırılıp geri alındığı yere bırakılan Bir yer. Hayvanların Ömrü Boyunca Orda Tutulması yasak. Hayvan Barınağını arasalar da bir şey olmaz ki.