Yardım

Kedi çok istiyodum yavru haliyle sahiplendim çok tatlı bi kızım var malesef gün içinde evde kimse olmadığı için tuvalet eğitiminde yardımcı olamıyordum ve sahiplendirdim sahiplendiğım evde bi takım sorunlar olunca geri aldim ve icimde değişik bi burukluk var anlam veremediğim çok mutluyum onu geri aldım ama içimdeki sıkıntıyı anlayamadım. Aranızda böyle bi durum yaşayan var mi

5 CEVAP

Luckyssss

Onu çok sevdiğin halde sahiplendirmek zorunda kaldın ve gittiği için bi eksiklik hissettin üzüldün ve onu geri alınca sevincin ikiye katlandı ama wc eğitimi olmadıgı için ailen bişey der diye korkuyosun sanırım

Ealbs

İlk seferinde verebilme ihtimaliniz size vicdan azabı çektirir bol bol sevince geçeeer

Sahiplendirdigim aile alıştığını söyledi bugün aldım bende onu takip ediyorum

Duman14

Muhtemelen onu verdiğiniz ve geri aldığınız yani sürekli ortam değiştirmesine sebep olduğunuz için vicdan azabı çekiyorsunuzdur ama artık sizinle ve güvende olduğuna göre sorun yok :)

Havanese_Siri

Sevindim