Sokak Kedileri İçin Takviye Vitamin Veya Probiyotik

Ahmetemind

Merhabalar,
Sokak kedilerinin bağışıklığını desteklemek adına reçete gerektirmeyen ve uygun fiyatlı probiyotik veya takviye vitamin almayı düşünüyorum. Normalde pek kullanmam bunları ancak havalar soğuk.
Önerisi olan var mı?

7 CEVAP

ZeynoB

Aminosol olacak pardon :)

golsahyildirim

Polivit vitamin şurubu, suya karıştırabilirsiniz. Fiyatı 8,5 TL idi en son.😺

Ahmetemind

Poliviti kendi kedim için kullanıyorum ama hiçbir şekilde şırıngayla içiremiyorum ya :) var mı bi kolay yolu

golsahyildirim

@Ahmetemind Ben vereceğim zaman suyunu az koyuyorum şurupla karıştırıyorum, gün içerisinde içe içe bitiriyor öyle vermiş oluyorum 😹

Ahmetemind

Deneyeceğim teşekkürler

ZeynoB

Aminasol. Fiyatı uygun internette de satılıyor.

Ahmetemind

Teşekkürler :)