Acaba Sizinde Kediniz Evden Çıktığınızda Arkanızdan Ağlıyor Mu?

Pars kedim her sabah okula ya da başka bir yere gitsem direk kapının önünde bağırmaya ya da inleme tarzı sesler çıkarıyor evden çıkamaz oldum tek kalmasın diye

2 CEVAP

Rabiagelir

Benim kedim de ben o da değiştirip kapıyı örttüğüm zaman bu sesleri çıkarıyor dışarı çıktığımda kapının önünde benim olduğumu anladığında ses çıkarıyor

Benim kedim de aynı durumda. Bırakın evden çıkmayı başka bir odaya girsem bile uykusunda olsa uyanıp beni arıyor.