Kedi Alerjisi Nden Korkuyorum

İki hafta önce yavru kedi edindim fakat 5 gündür felaket burun akıntısı hapşırma ve burun tikanikligim var çok alıştım kediye nerde çabuk test yaptırabilir im ankara'da kesin kedi alerjisi mıdır

6 CEVAP

bahar allerjisi de olabilir. saman nezlesi de denir genelde ben her yıl olurum ve yaklaşık 1 ay sürer. allerji testi yaptırdım hiç bir şey çıkmadı. aynı burun tıkanıklığı ve ard ard 10 kere hapşırma yaşıyordum. burun tıkanıklığı için burun spreyini kullandım. hapşırmam da yavaşca geçti. buna rağmen bir sürü allerji ilacı denedim ancak çok fayda görmedim. Allerji testleri çok yoğun olduğundan devlet hastanelerinde 1 ay sonraya gün veriyorlar. özelde 1 günde yaptırırsınız. bunun dışında yuva arayanlarda gördüm kedininizi sahiplendirmeyi düşünüyor musunuz yoksa tedavisini mi bulacaksınız?

Önce bir test yaptırayım diyorum ama büyük ihtimal kedi alerjisi çünkü hiç alerjim yoktu dedikleriniz den gece uykum kabus hiç nefes alamıyorum. .. buna rağmen oğlum ve ben kediyi verme düşüncesi hüzün yarattı. . Artı eşimde hayvan korkusu var sanırım sahiplendircem

öncelikle geçmiş olsun. ben ankara gatada yaptırmıştım alerji testini. 1 ay sonraya randevu verdiler. onun dışında bir tanıdığım medical parkta 1 gün de hallettiler ama biraz pahalıydı tabiki.

Reyyanhan

Hayvan korkusu nedir :/ testi yaptırın ..bu mevsimde olabilir böyle şeyler. Hemen kediye yüklemeyin bunu . Çok çabuk vazgeçmiş gözüküyorsunz. Biraz daha sabredin . Hem eşiniz korkuyorsa bu minikle korkusunu yener

Belki girip ve nezle olmuş olabilir ...
Belki vücütün kızarıyor mu ???? Ben veterinere sormuştum fazla temas etmekten olabilir...... Sen gene test yaptır ..... Nolur nolmaz... Veternerede sorabilirsiniz ....ama kedin çok tatlı... Umarım kediye alerjisiniz çıkmaz ikiniz mutlu yaşarsınız .....

Reyyanhan

Alerji değildir ya. Alerji belirtileri tam olarak bu degil