Schesir Kuru Kedi Maması.

mervekursun

arkadaşlar schesir markasının yaş maması bana çok sağlıklı geliyor katkısız olması sebebiyle ve onu kullanıyorum. az önce ******* da dolaşırken schesir kuru kedi mamasını gördüm ve fiyatı çok uygun. ******* dan hiç alışveriş yapan var mı denemeli miyim? 10 kg 182 tl.

10 CEVAP

cute_catTR

dene bence çok güzell:)

mervekursun

siz kullanıyor musunuz?

yasement

nasıl bir site o reçeteli mama satıyor çok ucuza bir şey anlamadım

mervekursun

******* yurt dışı bir site ingiltereye bağlı. ben türkiye de hiç görmedim kitten, kısır, uzun tüylüler için var bunlar reçeli mamalar değil ki

yasement

hills reçeteli mamaların hepsi var sitede. bana çok tuhaf geldi.

yasement

schesir kuru mama burda yok evet ama schesir yaptıysa iyidir

mervekursun

evet ingiltere de bütün mamalar sitelerde satılıyormuş. türkiye de sadece petshoplarda olduğu için çok pahalı olduğunu biliyorum arkadaşımda genelde yurtdışından alıyorum diyor ******.com dan ama ben o siteyi pek anlamadım.

mervekursun

türkiye de schesir kuru mama yok acaba gümrükte takılır mı?

yasement

takılabilir

patili

schesir'in yaş mamalarının içeriği çok güzel. şuana kadar tavsiye olarak yazmama nedenim de henüz kediciğime ikram etmemiş olmam. haftaya verip sonucu sizinle paylaşıcam bakalım. biizmki fazla gurme. severse demek ki hem içerik hem lezzetten sınıfı geçiyor demektir