Proline Köpek Maması

frknacar

Proline mama sizce nasıl kullananlar varmı 4.5 aylık chow chow besliyorum kullanmamı tavsiye edermisiniz

7 CEVAP

Daisy01

Bu royal canin , accana, hils n&d gibi ürünleri önerenleri merak ediyorum gelirleri ne kadar acaba?
ayda 400 tl bir mamaya harcamak ve bunu önermek ne kadar sağlıklı bir fikir?
Bazen bir ailenin aylık pazar alışverişi 400 tl bulmazken, bu mama'yı hangi akla hizmet öneriyorlar bazen acaba bu firmaların özel tuttuğu kişiler mi diye düşünüyorum?
onlara kazandıracağıma ev yemeği yediririm, dalak, ciğer, tavuk kırıntısı, dana kemiği bunları veririm daha iyi. Mama kolaylık açısından tercihim zaman ve zahmetten tasarruf yoksa benim Köpeğim (salatalık,havuç,elma,kavun,brokoli,acur,fasülye,karnabahar, ekmek, ciğer, kalp, tavuk) kısaca herşeyi yiyor yeterki ver :)

pabloescobar

kuzulusu güzel, tavuklusunu da beğenerek yedi benim köpeğim.

Havanese_Siri

ben pek önermiyorum

Lesiment

Bence bu mamayı kullanmayın . Kaliteli bir mama değil . Proplan alabilirsiniz .

Kullanmadım ama kullanan yorumlarında pek iyi bir şey görmedim bugüne kadar. Ben şahsen Bozita kullanıyorum, mama arayışı içinde olan herkese de öneriyorum :)

Biz royal canin kullanıyoruz köpeğimize bunu duymadım pek ama iyi olabilir

Uygun fiyatlı bir mama arıyorsanız Golosi idealdir, tavsiye ederim.