Irkı Nede Acaba?

vizardon

İnci sokağa atılmış, ilan için ırkını tahmin edebilir misiniz?

17 CEVAP

EsmaKaram

evet bencede ankara kedısı

EsmaKaram

bende katılıyorum eve goturup temızleyıp guzel bır yere koyup fotosunu ceksenız hızlı sahıplenılır cunku ınsanların cıns kedıye ılgısı var

yasement

ankara olmayabilir iki aydır tüyleri bu uzunlukta mı

....Öncelikle tatlı kedi.....van kedisi tekir ankara kedisi sokak kedisi olabilir..... Umarım sahiplenirsiniz

Luckyssss

Evde bakımını yapıp yıkayıp filan sahiplendirme ilanı atsan daha çabuk sahiplendirebilirsin

vizardon

Evet tüyleri kısa olduğu için ben de emin olamadım Ankara kedisi mi diye, tüyleri hep bu uzunlukta

Ahmetemind

Ankara kedisi ama safkan değil melez büyük ihtimal

vizardon

Evde bir kedim olduğu için maalesef getiremiyorum ama Denizli'de başka bir evde tüm bakımını yapıp sahiplendireceğim :)

Luckyssss

Ankara kedisi ( angora )

Melisas

ankara olabilir .Kedi sağır mı

Elviss

bende ankara kedisine benzettim çok sevimli

Havanese_Siri

angora gibi

vizardon

Yok sağır değil sesimden tanıyor ve yanıma geliyor :) iki aydan fazladır sokakta alılık olmadığını görünce sahiplendirneye karar verdim

vizardon

Evet veterinerimizle konuştum önce eğer varsa sahibi onu bulmaya çalışacağız yoksa önce cilt ve ağız bakımını yapıp sahiplendireceğiz :)

vizardon

Şimdilik dışarda :/