Kedi Çikolata Yerse Ne Olur

Benim kedim yedide😐😐😐

10 CEVAP

Cansunurk

Zehirlenir. Acilen veterinere goturun.

yokistead

Solucan gibi şeyler kustuysa hemen veterinere danış. İç paraziti kusması çok tehlikeli. Burada bu sebepten kedisini kaybeden var, Allah korusun

Nazliig

Çok fazla yememişse bir kereden bir şey olmayabilir. Bir daha asla vermeyin, dikkat edin bu gibi durumlara. Riske atmaya değmez :) bir anormallik fark ederseniz vakit kaybetmeden veterinere gidin.

mihriii

veterinere götürmenşz lazım

fatmanurxak

Kusma, ishal, halsizlik gibi sorunları yoksa bir şey olacağını düşünmüyorum. Aksi durumda hekiminize danışabilirsiniz.

Ahmetemind

Sadece yaladı veya ısırmaya çalışıp bıraktıysa sıkıntı yok. Benim kendi kedilerim hiç çikolata yemeye kalkışmıyorlar bile, sevmiyorlar sanırım. Ancak "yemek" anlamında yediler ise veterinere götürmeniz gerekli

Benim dişi kedim çok seviyo çikolatalı şeyleri elimizde olunca hemen yaklaşıyor.vermemek lazım şu an zararını görmeseniz bile büyüyünce sıkıntı olabilir.

Kustu birde solucan gibi biseyler oynuyordu ama bşeyi yok şuan

mihriii

iç paraziti var o zaman

Asa baktım dediğiniz gibi galiba 😭😭😥