Felicia Kedi Mama

Kedim için felicia kısırlaştırılmış kedi maması almayı planlıyorum. Bu mama hakkında yorumlariniz neler ?

12 CEVAP

N&D iyi bir marka kabul ama içeriğinde ki mineral seviyelerine bakar mısınız ?
Bir çok kısırlaştırılmış kedi için üriner problemler yarattığını okudum internette. Kedim kısırlaştırılmış olmasaydı düşünebilirdim ancak şu an onceligim profine, brit care gibi cidden bu konuda iyi olan ve üriner sağlık üzerine uzman mamalar.
Felicia ile ilgili çok güzel şeyler duydum bundan dolayı da soruyorum. Lütfen bu mama ile ilgili yorum yapın.

yasement

N&D kullanan biri olarak söylüyorum, bence en iyi kuru mama nd düşük tahıllı ama kesinlikle doyurmuyor, aklınızda bulunsun. Ya da tadını çok sevdiği için beni kandırıyor. O yüzden genellikle 1 öğün nd kullanıyorum. Kısırlaştırılmış kedinin iştahı daha açık olacaktır hatta.

Kediniz kısırlaştırılmış mı ?
Çünkü en az 5 ayrı sitede kısırlaştırılmış kedilerde üriner problem yarattığını okudum. Facebook sayfası ise bu şikayetlerle dolu. O yüzden golosi düşünmüyorum bir ara almak için çok araştırmıştım. Şu an Profine Sterilisied kullanıyorum.

Evet dediğim gibi N&D cidden iyi bir marka bu konuda ama kısırlaştırılmış kedim için düşünmüyorum.

Havanese_Siri

http://www.*********.com/naturea-tahilsiz-somonlu-kedi-mamasi-2-kg

Daha önce hiç denk gelmemistim teşekkürler :)

Luckyssss

Köpek olan için kullanıyorum çok memnunum ben o mamadan veterimden de onaylı

burcuutoo

Felicia kullandım iyi bir mama değil deneyimlediğimiz kadarıyla, ben artık Golosi kullanıyorum bir süredir bir sıkıntımız yok tavsiye ederim size de :D

Havanese_Siri

Naturea analizine de bir bakın isterseniz kısırlaştırılmış kategorisine de giriyor çünkü. Kendi internet sitesi var, Türkiye'de satılan çeşidi ise naturals serisi.

Natruea Türkiye de kuru kedi maması satışı yapmıyor diye biliyorum.

Havanese_Siri

Bir şey değil ;)