Köpeğimin Cinsi Pekinez Ve Dün Hiç Yemek Yemedi Şimdide Kustu Ama Kanda Geldi Kusmadan İyiydi

Mrbgrz1

Köpeğimin cinsi pekinez dün azcık mama yedi ve bugün hiç yemek yemedi kustu ve kan geldi kusmadan önce gayet iyiydi her hangibi bi sorun olurmu çok endişeleniyorum birde normalde ev yemeği yiyo mamayı pek tüketmiyo

1 CEVAP

nildogcat

1-Köpeğinizi acilen bir veterinere götürün!
2-Ev yemeklerinin köpeklerin bünyelerine zararı dokunur,köpeğinize lütfen kaliteli bir kuru mama alın!
3-Kusma ve kan gelmesi gençlik hastalığı başta olmak üzere bir çok hastalığın habercisidir.(maalesef ben de köpeğimi gençlik hastalığından kaybettim...)
4-Bu tip sorularda cinsini belli etmenize gerek yok cins olup olmaması bir şey fark ettirmiyor.
DEDİĞİM GİBİ LÜTFEN ACİL VETERİNERE GÖTÜRÜN.