Royal Canin Kısır Maması

kaanpolat

Aranızda royal canin kısır kedi maması kullanan varmı bugün aldımda bizimki sevdi ama genelde Acana ve orijen kullanıyorum normalde royal canin e güvenmem ama almak istedim

10 CEVAP

tyguler

Cidden uçurumdan atlamışsınız.
Acana orijenden neden royal canine geçtiniz?
Bence fiyatı içeriģini hak etmiyor o yüzden hiç almadım

fatma_nur42

Royal canin önermem brit care deneyebilirsiniz

Zeynepulku

Acananin kisiri var artık, orijenin yok orijen kullanmak istiyorsanız kediniz kilo almaya yatkinsa şişkö kediler için olanı alın. Ben normal yetişkin aldım orijenin kedim kilo almıştı.

kaanpolat

Evet ama orijen ve Acana nın kısır maması yok ND de ishal yapmıştı o yüzden mecbur kaldım

kaanpolat

Brit care ın da kitten olanını kullandık ama oda tüy döktü

HillB

Kullandım pişmânım, içeriği çok zayıf. Ayrıca taurin yazmıyor.
Brit Care Missy öneririm.

HillB

Kullandım pişmânım, içeriği çok zayıf. Ayrıca taurin yazmıyor.
Brit Care Missy öneririm.

diablerose

rc kullanmaya yeni basladim, o zamandan beri kedim cok daha enerjik. memnun kaldik

emreovec

Kullan bir şey olmaz.

Gamsem

Ben kullanıyorum sorun yaşamıyorum