Hayvan Hastanesi Ücretleri

busraelif7

Merhaba dişi kedimi kısırlaştırmak istiyorum acaba daha önce İstanbul'da hayvan hastanesinde kedisini kısırlaştıran varsa ücreti nedir? Ve hayvan hastanelerine güvenebilir miyim? IBB Fatih hastanesini duyuyorum en çok ama başka bir yer de olur.

2 CEVAP

busraelif7

Güncel

Renklipati

Bildiğim kadarıyla sadece sokak hayvanlarına ücretsiz bakılıyor, fakat ev kedileri ne de bakıyor lar ücret konusunda daha makul deniyor aradığınız zaman size bilgi veriyorlar