Yeni Çıkan Reflex Mamayı Merak Ediyorum

Luckyssss

http://www.reflexmama.com/reflex_plus_kuru_kedi_mamalari-cat6.html&pet=1&md=2

Bir göz gezdirebilirmisiniz bu mamayı çok merak ettim yeniymiş daha

13 CEVAP

5 ay spectrum kullandım. İçeriğindeki bitkisel karışımlar ve antarktik krill ile her şey mükemmeldi. Tüyleri ceksemde gelmez ve yumuşacıktı. Şu an kısırlaştırdığım için profine kullanıyorum sorsan herkes çok çok daha kaliteli bir mama der profine için ama tüyleri sertleşti ve dökülmeye başladı az da olsa. Eger önyargısız yaklaşabilirseniz yerli mamalara spectrum u kesinlikle tavsiye ederim.

patili

vegan yapıcaklar hayvanları :) keten tohumundan omega hayvanlar için yeterli midir sanmam.

Lider petfood'un spectrum mamalarında antarktik krill bulunuyordu omega yağ asitleri için.
Reflexte keten tohumu kullanmaları berbat cidden reflex alt sınıf bir mama.

Havanese_Siri

İçeriğine baktım, pek hoşuma gitmedi açıkçası.

Luckyssss

Taurin yok sanırım içinde göremedim

Havanese_Siri

Yok evet. Ayrıca ilk içeriklerinin arasında mısır olması aynı zamanda tuz vb. içermesi hoşuma gitmedi.

patili

içerik fena değil ama dogal korunduhu belirtilmemiş. fiyatlarını değerlendirip eger yakınsa bunun yerine acana alırsın bence

Luckyssss

Tamam yarın sorarım fiyatını :)

Reflex oldukca kalitesiz bir mama. Lider petfood'un en iyi maması spectrum'dur. Eger alıcaksaniz onu tavsiye ederim mükemmel şeyler çıkarıyor ortaya.

yasement

Taurin var da somonlu mamada omega 3 - 6 kaynağının keten tohumu olması

yasement

Bence de şurdaki mama refleksten daha iyi görünüyor yerli bi mama kullanılcaksa: spectrum ıçerik

Luckyssss

Tesekkür ederim arkadaşlar bu yorumlardan sonra bidaha merak etmem büyük ihtimalle

Havanese_Siri

:D