Hangisi Hem Bütçeli Hem De Daha İyi

patisu35

Anket

proplan
(11 oy)
happy cat
(3 oy)
Toplam (14 oy)

hangisi hem bütçeli hem de daha iyi arkadaşlar ve happpy cat sağlıklı bir mama mı

24 CEVAP

Havanese_Siri

Evet güvenmiyorum çünkü içeriğinde gdo olduğu tartışmasız bir gerçek. Kedi köpek mamalarına gözüm kapalı güvenebildiğim tek ülke kanadadır, çünkü insan tüketimine uygun olmayanı hayvana yedirmeyen ve onlara çok değer veren bir ülke.

.... Eğer bütçeli ve sağlıklı mama olmasını istiyorsanız benim gibi ben her zaman alımıyorum ara ara alıyorum bende....... Petsoplardan 5tl 3tl 10 TL 30 TL 30 TL ' lık açık mama alabiliriz.. Orada çalışanlar kediniz hakkında bilgi verin o size en uygun mamayı verecektir .... Kedin çok tatlıymış.....

demdem

İçeriğinde gdo olduğu tartışmasız bir gerçek demeniz çok komik oluyor, siz kimsiniz ki bunu bu kadar açık seçik biçimde bilebiliyorsunuz ben bunu anlamakta çok zorlanıyorum mamaları alıp evinizde test mi yaptınız? türkiyeye gelen pro plan markalı bir ürünü alıp test mi ettiniz? bazı şeyler için kanıt gerekir. dünya çapında satışı ve üretimi olan bir markayı böyle saçma ve kulaktan dolma bilgilerle kötülemek gerçekten inanırlığınızı daha da düşürüyor. ayrıca ben de güvenmiyorum Türkiyeye ancak almanya ve abdye güveniyorum.
dipnot: açık mama almayın

Havanese_Siri

kanıt: reviews.com/cat-food/ ve reviews.com/dog-food/

demdem

gönderdiğiniz sayfada pro plan gdo ilgili nerede bir söyler misiniz?

demdem

bu arada yine belirttiğiniz sayfanın info bölümünde şu yazıyor bilmiyorum okudunuz mu "We’re not experts in the industries we’re reviewing, meaning we’re not cosmetic chemists, or dog food formulators, or investment bankers. We’re writers and researchers on a mission we take extremely seriously. So we ask the people who are experts to help us find our way."

bahsettiğiniz sayfa inceleme test ya da analiz yapmıyor. konu uzmanlarından bilgi alıp yorum yapıyor. konu uzmanı kim belli değil ben göremedim.

Havanese_Siri

Geri kalanını okudunuz mu?

demdem

ben kesinlikle saldırgan değilim, tam tersine tüm yazıları büyük bir iyi niyetle okuyorum eğer yanlış anlaşıldıysam çok özür dilerim niyetim kimseyi kırmak değil. herkesin çocuğu gibi gördüğü kedisi köpeği için en iyisini istediğini çok iyi biliyorum. yanlış anlaşıldıysam tekrar çok özür dilerim.

bir tek noktanın altını çizip konu hakkında daha fazla bir şey demeyeceğim. bir çok insan bir çok markanın içeriğini kötülüyor beğenmiyor, bunu yapmak en doğal hakları ancak bir ürünün içeriğini beğenmemekle mama içeriğinde gdo var demek gibi ağır bir itham yapmak bence çok farklı şeyler. mama poşetinde gdo ile ilgili herhangi bir bilgi söz konusu değil. teşekkürler ve iyi akşamlar herkese.

Havanese_Siri

Çok teşekkür ederim patili, bu arada bana ezgi diyebilirsin ;)