Kedim Çok Hızlı Koşuyor

kedim çok hızlı koşuyor ve sevdirmeye fazla izin vermiyor neden olabilir

4 CEVAP

Adger

Yavru kediler uykulu Olmadığı Sürece Sevilmekten hoşlanmaz Oyun Oynamak Amacıyla Kaçar

pisicikimm

Benimki de öyle. Özellikle sabahları asla sevdirmez kendisini. Çünkü tek dertleri o an oyun oynamak. Kendi kendine koşuşturur veya sizinle oynarken koşuşturur bu normaldir. Hareketli bir kediniz olduğunu gösteriyor. Benim kedim genelde geceleri uyuyup uyandığında gelip bana sürtünür,onu sevmemi ister. Sizin kediniz de öyledir belki. O uyurken falan sevmeyi deneyin eğer uyanırlarsa genelde karşılık olarak onlar da bize sürtünüp mırıldarlar.

Ketonmanya

Görünürde başka bir sıkıntısı yoksa sadece enerji atıyor, meraklanmayın. :)

teşekkürler pisicikimm