Besleme Yerleri İstanbul Kocaeli

UYE

Anket

köpeği daha önce gördüm
(0 oy)
köpeği görmedim
(10 oy)
besleme noktaları biliyorum
(2 oy)
besleme noktaları bilmiyorum
(6 oy)
Toplam (18 oy)

Merhaba daha önceki sorularımdanda belki görmüşsünüzdür köpeğim kayıp barınak aldı ve mahallesine gei bırakmadı yaralıydı kocaeli gebzede oldu u olay onu ne yapmış olabilir ormanlık bir yere götürmüş olabilirler acaba sokak köpeklerini çok olduğu arada hayvan severlerin mama bıraktığı orman yada mahalle varmı istanbulda emini bu sitede üye olanlar biliyordur besleme noktaları istanbul kocaeli ve kocaeline yakın yerlerde kandıra falan gören varssa yazsın sahiplenilmiş olabilir onu çok özledim gören varsa yazabilirmissiniz besleme noktaları neler yada köpeklerin çok olduğu yerler nereler adres olarak verirseniz çok sevinirim

34 CEVAP

Benim köpeğim kaybolmuştu. Facebookta Köpeğimin nerede yaşadığını, hangi köyde durduğunu tek tek yazdım. Ve bir tane kadın bana dönüş yaptı iki gün sonra. Sonunda kadının dediği yerde buldum köpeğimi. Her yere sorun. Arkadaşların dediği yerlere bakın. Ben bilmiyorum çünkü yaşadınız yeri. Umarım bulursunuz. Ben bulunacağına inanıyorum. Ümidinizi kaybetmeyin.

Nazliig

Güncel kalsın... Uzun zamandır aradığınızı biliyorum. Umarım bir an önce Budy'e kavuşursun ♥️

UYE

Gitmez aramaz olurmuyum beni geçiştiriyorlar adam yok bilemeyiz ya aldığımız yere koymuşuzzdur şöför bilir falan diye geçiştirdi zaten barınak telini açmıyor arayıyrum bakın sizlerde deneyebilirsiniz 0262 643 98 11 ezberledim arayın sorun bbesleme noktaları nereler diye beni sanırım engellediler arayıp sorarsanız sevinirim besleme yari nerele köpekleri nerelere bırakıyorsunuz dermisiniz

UYE

güncel kalsın yorum yazalım

UYE

güncel

UYE

güncel

UYE

güncel

Akitanya

Umarım bir an evvel bulabilirsin ♥️ Tüm barınaklara gidin, ilanlarını yayın.

Gulsu06

Güncel... Barınaklar aldığında ne yazık ki geri getirmiyor genelde. Bütün barınaklara bakın, bol bol ilan yayın. Bol şans :)

Renklipati

Siz Kocaeli'nde ki barınakları aradınızmı ordaki hayvanları en azından nereye bırakıyor lar Bilgi vermeleri gerekiyor..İstanbul'dayım genellikle İst Göktürk Kemerburgaz tarafında sokak sahipsiz hayvanlar barınağı ve veterinerlik bulunuyor ormanlık alanda burası

Renklipati

Netten biraz araştırdım bir tek nokta Yahya Kaptan mahallesinde oluşturulan beslenme noktası beslenme yeri orda başkada yok.. muhtemelen aldıkları gibi her hangi bir sokağa bıraktılar hiç sanmıyorum ki beslenme noktasına zahmet edip bıraksınlar

Kocaeli ketenceliler köyüne girmeden önce bir göl var oraya envayi çeşit köpek bırakılıyor. Vürüsten sonra oralara hiç gitmedim ama yıllardır hep oraya köpek bırakılırdı değiştiğini sanmıyorum. Şansını bir denersin ama uyarıyım kötü bir şeylerde karşılaşabilirsin malesef ki köpeklerin çoğu araba altında kalıyor.

UYE

tamam çook teşekkür ederim en yakın zamanda oralara gideceğim inşallah bulurum yavrumu

UYE

başka yerler bilen varsa yazarsa sevinirim

Thekedi

@muhendisolsaydim şunu düzeltiyim ketenceliler köyü değil ketenciler köyü. Birde sadece göl etrafında değil o çevredeki köylerde de çok köpek var hayvanlar yemek aramak için köylere gidiyorlar. Ama aldığım duyumlara göre (emin değilim) bazı köylerde saldırgan tavır gösterdikleri için bir ara bazı köpekleri belediye toplamış. O köpeklere ne olmuştur bilmiyorum.