Kedi Kumu

BerkeKoksal

merhabalar ben everclean fast olan modelini kullanıyorum gayet memnunuz ama everclean yakın olan kum markaları varmı varsa önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

8 CEVAP

tyguler

MırMır aktif katbonlu ben memnunum proline akkumdan falan daha iyi

lindocat
akkum
mırmır
sanicat

tyguler

Ben kokulu kum almanızı önermem kedjlerin akciğerleri için kokusuz veya aktif karbonlular daha iyi

Renklipati

Lindocat gayet iyi bir kum

Ketonmanya

Vancat güzel bir kedi kumudur ancak fiyat olarak son zamanlarda uçtu. Hem hemen hemen her pet shop'ta bulabileceğiniz hem de daha ucuza alabileceğiniz Lindocat de topaklanma ve koku yaymama özellikleri açısından hiç fena değil.

diablerose

akkum kullaniyorum. daha once reflex kullanmistim. akkum bence daha iyi topaklaniyor ve dağılmıyor. gayet memnun kaldim.

HillB

Sanicat Marsilya sabunlu dan memnûnum.

Elifsu17

Müthiş bir kum altına kocaman imzamı atarım :D
Lindocat advanced multicat (karbonatlı)