Kedime Başka Hangi Yemeği Sevdirebilirim?

Bal_lokma

Merhaba. Yoğurt kemik gelişimine iyi geldiği için bi kere deneme amaçlı vermiştim yicekmi aceba diye kedime ve o günden beri süt ü istemiyor geceleri binde bir süt içiyor oda az sabah yumurta sarısından yiyor ve öğlen öğleden sonra akşam hep yoğurt istiyor süt veriyorum içmiyor fazlası zararlı olur diye korkuyorum mama kullanmak istemiyorum çok fazla mamaya bağlı kalmasını istemiyorum ödül maması ve vitaminler dışında tabikide yardımcı olurmusunuz lütfen :-)

21 CEVAP

canakavi

goody diye bir mama markası var 2.5 kilosu 35 lira bir bucuk ay yetiyor. Senin kedi sanırım yavru baya bi süre gider gunde 2kere 50gr ver ona yeterli gelecektir.

Bal_lokma

Tamam teşekkürler :)

Havanese_Siri

Goody kesinlikle vermeyin! Market maması.

Bal_lokma

Teşekürler canım benim oğluşum valla dolu dolu yiyo hiç durmuyo iki gün önce börek uzattım yicekmi diye yedi bende ne olur ne olmaz diye vermiyim çok dedim sırf börek vermiyorum diye parmağımı ısırdı baya kanattı sonra oturdu börek yedi :-D

vizardon

Pinterest'de kedi ve köpekler için yemek tarifleri oluyor oradan bulabilirsiniz, zararlı ve yararlı yiyecek listelerine göre de hazırlayabilirsiniz, ama ölçüye dikkat ederseniz iyi olur

Bal_lokma

Tamam saol vizardon :)