Sokak Kedilerine Mama

Ahmetemind

Daha önce çok soruldu biliyorum.Düzgün bir kaç cevap aldıktan sonra önemli soruların geride kalmaması için bu soruyu sileceğim.Sokak kedileri için hesaplı ve içeriği düzgün olan bir mama arıyorum.Daha önce petshoptan açık olarak kilo alıyordum.Bir gün hangi mama olduğunu sordum çaktırmadan bana goody satıyormuş.O yüzden açık almayı bıraktım.Bonacibo,mito,micho filan denedim onlarda böbrek sorunu yapıyormuş diye bıraktım.Petlebinin sokak kedileri için hediye olarak gönderdiği dr sacchi mama markasından almayı düşündüm ama onunda içeriğinin iyi olmadığını öğrendim.Hangi mamayı kullanmam sokak kedileri için en iyisi olur?

2 CEVAP

yasement

Bu soru da onemli silmeyin. Oncelikle kaliteli mama almak istemeniz cok guzel ben de goody vermem asla icime sinmez. Sokakta birkac kedi icinse isiniz kolay olur ama cok daha fazla kedi besliyorsaniz benim gibi en uygunu kaliteli bir mamayi acik almaktir. Gidip sokak kedisine mama alicam demeyin kendiniz secin markasini. Bir de onerim cuvaldan degil de kilo ile paketlenmis ve gunes gormeyen bir yerde tutan pet shoplari tercih edin. Ben guvendigim bir yerden 15 liraya profine veya 20 liraya royal canin fit 32 aliyorum. Bazen matisse aliyorum o da 20 lira. Kapali almak isterseniz de 10 kilo uzeri bi mama alin daha hesapli olur. Yalniz duruma gore farkli mama almaniz gerekebilir bunun yavrusu var obezi var. O yuzden o yola hic basvurmadim.