Kedi Eşyaları

DidemCan

Yarın kedimi alacağım. Temel eşyaları (mama,kum,tırmalama tahtası,mama kabı vb.) hazır ama ek olarak almam gereken bir şeylerin olduğunu da biliyorum malt ı olsun vitamini olsun vb. Önerileriniz var mı? Acil
NOT: Petlebiden alacağım.

4 CEVAP

patili

kedin yavruysa gimcat baby paste ını alman yeterli ayrıca multivitamin paste alma. aynılar zaten. biri yetişkinler için diğeri bebekler için. malt paste al bir de. baby paste kullanan biti ayrıca beauty paste kullanmasına gerek yok. yine multivitamin paste kullanıyosanız kedinize beauty paste extra gereksiz. bunlar yerine ek olarak prebiyotik paste ve taurin paste alabilirsin. haftada 2 gün birinden, 2 gün de diğerinden 3 cm verebilirsin yavru kedine. baby paste ı her gün ve maltı da haftada 3 gün. bu şekilde canım. imkanın oldukça sırasıyla al bunları. oyuncak olarak trk bir yumuşak top yeter. ordan oraya atarsın o da peşinden koşar. evdeki bi kagıdı buruşturup ordan oraya atman bile bir sürü masrafla aldıgın oyuncaklardan daha cok oynatıyo, ilgisini çekiyo kedilerin.:)

cute_catTR

tırmalama tahtası,kedi kumu,maması,oyuncakları,yatak,diş fırçası(pet shoptan alınız) (dışarıya gezmeye gidilirken: taşıma çantası,tasma)
tarak/fırça. istenirse kediyi süslemek için : kıyafet,parfüm(parfümü pet shoptan alınız).

Reyyanhan

Parfüm kullanma. Doğal değil bence. Vitamin 12 gimcat. Beaty paste. Malt. Çeşitli macun lar . Gimcatin bak. Güzel onlar. Ama al . Sağlık açısından önemli . He bide baby paste

Reyyanhan

Parfüm kullanma. Doğal değil bence. Vitamin 12 gimcat. Beaty paste. Malt. Çeşitli macun lar . Gimcatin bak. Güzel onlar. Ama al . Sağlık açısından önemli . He bide baby paste