Kedi Maması Gramaj

Humeyracbsy

Herkese merhaba kedimi kisirlastirali 9 gün oluyor kısır mamaya geçiş yaptık fakat arkasındaki gramaja göre mi vermeliyim bilemedim ve bu gramajlar ölçü kabı dışında nasıl ölçülüyor yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

SimonsMama

Bu biraz da kedinizin yeme tarzina bagli. Asiri kilo artisi gozlemlemiyorsaniz ya da kediniz onune ne konsa yemiyorsa kabi dolduracak kadar mama koymanizi tavsiye ederim. Bizim iki kedimiz var biri onune ne konsa yiyor onunkini olcerek veriyoruz ama digerinin tasi hep dolu oluyor gelip gidip yiyor.

Diğerinin mamasindan yemiyor mu peki ben o sorunu çözemedim de