Scottishler Ve Hastalıkları İle İlgili Soru Sorunca Neden Sildiriyorsunuz?

shallwe

arkadaşlar neden yani her beğenmediğiniz kabul etmediğiniz düşünceyi yok etmeye çalışıyorsunuz bence ayıp bir durum. bir soru sormuştum veteriner hekimin tekir-scottish kırması hakkında scottish olduğu belli bacakları tıkırdıyor elime aldığımda dediği linki ekledim ve kaldırılmış. sebebini anlayamıyorum burası bir bilgilendirme platformu

7 CEVAP

SetenayG

@Palyaco insanları saçmasapan yanlış yönlendirme tekir kedi evde beslenmezmiş! Yok saldırganmış da. Kişiye göre demekki hisli hayvanlar malum. 2 tane kedim var ne saldırganlar ne de evde rahatsızlık veriyorlar. Sahibi düzgün olan hiçbir hayvan anormallik yapmıyor. Kendinizi sorgulayın hasta tiplerin yanında hayvanlarda hasta oluyor.

Srtczybk

Aynısı benimde başıma geldi sorumu şikayet etmişler :) Biraz takip ettim siteyi uzaktan, çok fazla ruh hastası olduğunu görmüş de oldum.

O ne demek yaa sanki evde kaplan besliyoruz kim hangi hayvanla evini paylaşırsa paylaşsın sadece satın almayın diyoruz neyini anlamıyorsunuz yapmayın yaa Allah rızası için kedinin köpeğin ticareti mi olur yemişim koltuğunu da perdenide sırf kendi rahatınız yüzünden o hayvanlar petshoplar da küçücük kafeste yapmayın yaa madem bildiğinizden de sasmayacaksiniz buraya ikide bir yok cins yok tekir yazıp durmayın

eceyilmaez

Ben de satın almayalım diye bir gönderi atmıştım söylediğim doğrular acı gelmiş olacak ki kaldırttilar. Herkesi kendi vicdanıyla başbaşa bırakıyorum. Hasta olmadığını düşünenler kendilerini kandırıyor. Veteriner yorumlu röntgen resmi koymuştum gönderime resmen daha napayim. Bunları bilmeden almis olabilirsiniz ama benim o gönderiyi açma amacım bundan sonra daha fazla alınmasın çevrenizi bilinclendirin falan diyeydi. Sokak kedisi övücülüğü yaptığım için saldırdı bi kaç kişi.. arkadaşla Tekir de bir ırk, sarman da bir irk vs.vs. algılayın artık şunu

Renklipati

Valla bu tür konulara hiç girmedim girmekte istemiyorum çünkü çok rahatsız edici, Alllah aşkına tekir kedilerin neyi var gayette uslu ve insanlar dan bile akıllı 24 saat kucağımda oturtsam oturur..bir zaman lar zenci beyaz ırk kavgası vardı şimdi cins sokak kedisi kavgası oluyor hepside can hepside can.. lütfen tekir yada sokak kedilerini karalamayın

fatma_nur42

boş sorular boş konular boş cevaplar bence takmayın çok herkes free takılsın

shallwe

evet ece yılmaz ben de görmüştüm sorunuzu ama çok derin ve engin bilgi sahibi olan cins kedi sevdalıları bütün bilimsel şeyleri elinin tersiye itip sadece şu cevabı vermişti : scottish scottish çiftleşmesinde oluyor o sadece hııı