Felicia Mı Tercih Etmeliyiz Mystic Markalı Mamayı Mı?

Bestey

5 adet kedim var ve sokaktaki canlara da bakıyorum.Kedilerine Felicia somonlu az tahıllı kısırlaştırılmış mamayı kullanıyorum ilk kullandığımızda ishale sebep oldu sonradan düzeldi.Şimdi mystick kullananlar memnun kaldıklarını ifade eden yorumlar okudum.Sizce hangi mamayla devam etmeliyiz.

7 CEVAP

starthebudgie

İçerik olarak mystic daha iyi duruyor olabilir ama bence mystic pek güvem vermiyor.Hassas kediler (hasssa olmayanlar bile) ishal yada gaz sorunu oluyor.Nohut ve patates ilk sıralarda bu yüzden belkide.Felicia mamayla devam edin bence.Direk et içermese bile şikayet daha az yok denecek kadar.Bence felicia ile devam edin

Renklipati

Felicia kullanıyorum hiç isal yada vb sorun yaşamadım ilk başlarda tavuklu olanı şimdi ise hamsili olana geçtim yine sıkıntı olmadı

Zeynepulku

Felicia yi öneririm. Mystic de problem yasayanlar daha fazla. Felicia kullananlar genelde memnun oluyor

golsahyildirim

Felicia kedilerinizde artık sıkıntı yaratmıyorsa bence devam edebilirsiniz, daha iyi mama ile beslemeye karar verseniz de geçiş sırasında tekrar sıkıntı yaşama ihtimaliniz var.😕

Adger

Felicia Hem İçerik hem Besin değeri açısından hem de kedilerin Sağlığı açısından daha iyi

Palyaco

Mystic bence içerik olarak ön yargıları kaldıralım artık

Adger

@Palyaco Mystic Profesyonel Bir mama Değildir.market Mamasının Bir tık üzerinde.