Çenesinin Altındaki Yara

Çenesinin altında ki yara büyüyor sanki Sürekli oynuyor. Yada kardeşi ile oynarken kanamasına sebeb oluyor. Ne yapacağım?

2 CEVAP

Merhaba, herhangi bir merhem veya temizleme solüsyonu kullanıyor musunuz. Bunların yanında da kaşımasini engellemek için yakalık kullanılmasında fayda var. Çünkü tırnak attıkça orasını büyütüp enfekte hale getiriebilir

Yakalık denedim baya yaramaz kardeşler olunca zor oldu isim ama geçmeye başladı çok şükür