Ameliyat Sonrası Yemek Ne Zaman Yiyecek

patisu35

kedim 1 gündür ac ve ameliyat oldu suan narkozun etsikinden kurtuldu sayılır yemek vereyim mi sizce arkadaşlar tecrübesi olan var mı

4 CEVAP

kedilikizzz

Ameliyattan sonra ameliyat günü yemez diğer gün narkoz tamamen vücuttan atılınca yer. Bir gün kalsaydı keşke veterinerde en sağlıklısı öyle oluyo

kedilikizzz

Bugün olduysa yarına kdr yemek yememesi lazım

ilknrdaisy

Ameliyattan ne zaman çıktı?

perasu

Ne ameliyatı oldu? Kısırlaştırma mı? Biz kısırlaştırdığımızda eve geldikten beş saat sonra 10 tane kuru mama verdik. Sabah kısırlaştırılmaya gitmişti. Akşam beşte eve geldi. 9 buçuk 10 gibi mamasını verdik. gece 1'de de 20 tane daha verdik. Ertesi gün normal yemesine dönüyor.