Kedime Malt Macunu Nasıl Sevdirebilirim?

prensesheram

gimcat anti-hairball maltını aldım tüpü açar açmaz kedim kaçtı hiç sevmedi. mamasıyla karıştırmayı denedim ama macunlu kısımları ağzına aldığı an geri çıkardı o derece sevmedi. yiyebilmesi için başka ne yapabilirim? öneriniz var mı?

16 CEVAP

Rgms

Gimcat’in orjinalliği ve son kullanma tarihi ile ilgili bir durum yoktur umarım. Sevmeyen kedi ilk kez duydum. Bizimki patileriyle kendine doğru çekiyor. Koyduğum çekmeceyi açmaya çalışıyor. Sevgisi o derece çok yani 😂 Bağımlılık yapıyor diye düşünüyordum bende

Insan

Kedin malt sevmiyorsa kedi çimi deneyebilirsin.Aynı etkiyi beriyor diye biliyorum.

Renklipati

Ben zoovital malt kullanıyorum tüpten yalıyor çok seviyor tadı güzel olsa gerek.. versem tüpü yiyecek fiyat olarak da ugun bir deneyin isterseniz çok kişi kullanıyor olumlu yorumlar okudum öyle aldım ve sonuç iyi

Oqrenerde06

GİMCATI GENEL DE SEVERLER AMA KÖTÜ OLMUŞ YA . SEVDİĞİ YAŞ MAMA İLE FALAN KARIŞTIRIN

prensesheram

eğer alışırsa en azından bu seferlik bunu tüketsin istiyorum bir de daha ilk malt kullanışı. tabii hiç yemezse çare yok başka bir marka deneyeceğim. teşekkürleer Guldnz

zba7

Mama ile birlikte sevmemiştir belki de.Patisine sürüyor çoğu insan yemeyince siz de bir deneyin isterseniz küçücük.

Bir de şöyle tüpten direkt yalattıysanız önce temiz parmağınıza sıkın parmağınızdan yalasın.Belki öyle yer. Parmağınızdan yalattıysanız da yemediyse de tüpten direkt yalatmayı deneyebilirsiniz.
Bir başka öneri sevdiği bir ödül maması veya başka bir macun vs. den hemen sonra vererek de deneyebilirsiniz.

fatmanurxak

Patisine sürün mecburen yalamak zorunda kalıyorlar.

tyguler

Üstüne ödül maması koyun veua ödül mamasına sürun biraz ben bazen yemeyince öyle yediriyorum fark etmeden yutuyor

Buketbayraktar

Aynı marka kullanmamıza rağmen benim kedim bayılarak yiyor maltı annemin kedi hiç bir şekilde yemiyor. Ön patisinin üstüne sürüyoruz yalıyor temizlemek için sanırım başka yolu yok

cerenruya

Benim kedim de yemiyordu, gimcat in pudinginden aldim karistirip veriyordum iyice ezip. O sekilde alıştı simdi tek veriyorum

RuveydaK

Kedilerinden gimcat konusunda aynı tarzda bir tepki ile karşılaşan bir arkadaşım vet's plus kullandığında kedilerinin bayıldığını söylemişti, belki siz de deneyebilirsiniz o markayı. Kedilerin damak tadı gerçekten değişiyor örneğin benim kedim de gimcat e bayılıyor , vet's plus 'ı sevmiyor. Kedi bakımı deneme yanılma dolu bir serüven. İyi şanslar.

Pashaoglum

En etkilisi patiye sürmek sevmesede yemek zorunda kalıcak bu şekilde bitirin, çünkü ben bir kedinin sonradan bir şeyi sevdiğini görmedim hep ilk aşk. Ben maltı dr. Clauders ve Trixie peynirliyle başladım Trixieyi daha çok sevdi öyle devam ettim içeriğinde şeker yok banada cazip geldi. Gimcatin kitten vitamin ve peynirli vitamini veriyorum resmen aşık buna güvenerek malt macununuda aldım henüz vermedim ama sever diye düşünüyorum.

Zeynepulku

Benim kedim de böyle. Asla sevmiyor. Şu an 4.maltimiz bio pet active'nin arada yalayarak yiyor ama genelde yaş mamasina sıkıyorum. Başka türlü düzenli veremiyorum.

Elifsu17

bir de vets plus ı deneyin. minik paketli olanlarından alıp deneyebilirsiniz

prensesheram

yorumlarınız için çok teşekkür ederim kedim artık alıştı. denildiği gibi ilk zamanalr patisine sürdüm mecbur yedi. şimdi de her gün sıkıntı çıkarmadan tüpten yalayarak yiyor. ama bittikten sonra önerdiğiniz markalardan deneyeceğim. tekrar teşekkürler :)