Tek Sorunumuz Tuvaleti :((

Birkediannesi

Arkadaşlar mestanım çok minnoş bir kedican gayet güzel zaman geçiriyoruz gel gelelim kapalı tuvalet aldım her gün temizliyorum ama yinede çok ağır kokuyor koku yüzünden eşim artık mestanı istemiyor ve iknada edemiyorum çare bulamazsam mestanım gidecek nolur fikir verin :(((

3 CEVAP

perasu

Hangi kumu kullanıyorsunuz? Bentonit topaklaşan kedi kumu kullanıyoruz biz. Hatta bunların portakal kokulusu ve beyaz sabun kokulusu da oluyor. Biz önce beyaz sabun kokulusunu almıştık ama memnun kalmadık. Portakal kokulusu çok güzel :) Kapalı tuvalet varmış bir de kokuyu daha da kapatması lazım ama. Günlük temizlemeyle bu tür kokulu kumları kullanıp sorunu en aza indirebilirsiniz.

vizardon

Özel üretilmiş parfümler var kedi kumu kokusu için onlardan kullanabilirsiniz ama öncelikle kumunuz, mamanız ne o önemli bir de tuvaleti oda yerine balkon ya da duşa kabinin içine koyabilirsiniz kapıyı hafif aralık bırakarak

kedilikizzz

Maması ne acaba ? Ya mamadan ya da idrar yollarında bir sorun var.