Royal Canın Vs Proplan

berkeozdede

Arkadaşlar kedimi kısırlaştırıcaz. Ancak mama konusunda telaşlıyım. Biliyorum tabiki Yüksek protein Nd acana orijen vb mamayla rçok daha iyi ancak benım kedime bunlar Alerji yapıp kaşındırıyor. Basit mamalar almalıyım? Ne alıcağım şimdi Nd verdim kustu kaşındı. Hangi kısır amması alıcam

11 CEVAP

Cakeyta

Brit care isimli mamayı bir araştırın lütfen. Kaliteli bir mamsdır içinde kedinizin alerjisi olduğu madde yok ise almanızı öneririm

berkeozdede

Brit care yumuşak dışkılama kötü ağız ve kakak olusu şikayetleri çok var

fatmanurxak

Brit care asla önermem benim kedimde ishal yaptı. Her kedi bir değildir tabii ki denemek gerekli ama bunu göz önünde bulundurun.

Adger

Türkiyedeki en iyi kedi mamaları 1.Proplan ,2.Hills,3.advance,4.royal canin

tyguler

Bence royal canin iyi değil
Proplan benim kedime iyi gelmedi tuý dökülmesini azaltır diye aldık hiçbir işe yaramadı ama başka kedileri bilemem
Ben şu an felicia kısır somonlu kullanıyorum daha 3 gün falan oldu o yüzden kedime iyi ya da kötü geldi diyemiyorum ilerki zamanlarda bir daha yazarım

tyguler

Felicia ile brit care hypoallergenic mamalar 2sine de bakabilirsiniz

Cakeyta

Her hayvan icin ayni belirtiler ortaya çıkmaz biliyorsunuz ki. Ben köpeğimde kullanmıştım gerçekten çok faydasını gördüm. Numune isteyerek veya az miktarda alarak değişimleri gözlemleyip daha sonra tam geçiş yapabilirsiniz, her mama için ayni

berkeozdede

Evet Büyük ihtimal Royal veya Purina alıcam en sadeleri onlar

Royal canin tavsiye ederim senelerdir kullandığım mamaydı yakın zamanda N&d mamaya geçmeden önce :)

Merosss

Hills mamayı tavsiye ederim bende. Özellikle üriner sistem sorunlarına yatkınlığı varsa kesinlikle Hills.

starthebudgie

Royal Canik almayın içerik kötü.Proplanda tüt dökümü yaptı arkadaşımın kendisinde vw bu tarz şeyler çok.Eğer alerjisi varsa proplan rc gibi mamalarda yapar.Veterinerleede satılan hills gibi markaların alerji maması varsa ondan yada felicia britcare gibi internette satılan hypoallergenic mamaları almalısınız.Veterinerinize danışın hypoallergenic mamayı onlarda o tarz mamalar oluyor