Kedilerim Anlaşamamaya Başladı

Hayrullah19

sokaktan 2 tane kardeş yavru sahiplenmiştim 7 aylık falan oldular bir tanesi bacağını kırdı ve bir gün veterinerde kaldı ertesi gün eve geldiğinde sanki kardeş değilde başka kediymiş gibi diğer kedim ona tısslayıp pati atmaya başladı 7 aydır beraber oyun oynadığı kardeşini tanımıyodu. bunların arasını nasıl düzeltebilirim

3 CEVAP

Hayrullah19

ben kokusu değiştiği için faklı kedi sanıyordur diye düşünüyorum

Biz de bir kedimizi annemin evine götürdük başka şehire 2 gün ayrı kaldılar. Geldiğinde evde olan gideni patakladi yaklaştırmadi 4-5 gün sürdü sonra duzeldilrr. Merak etmeyin onlar da düzelir

Adger

Benim kedim de yavruyken bir kaç gün kaybolmuştu bir tele sıkışmış bulduk 2-3 gün sonra. Eve getirdim annesi istememişti 1-2 ay sonra kabullendi.