Kedim Delirmiş Olmalı

Ruyaormann

Arkadaşlar kedim bi kaç gün önce evden kaçtı ve aradan 4 gün geçtikten sonrada kendiliğinden geri geldi.normalde evde terör estiren kedim şu an çok sakin ve sürekli uyuyo sürekli yalanıyor. Kızgınlıkta kaçmıştı bilmiyorum neler yaşadı. Ama en ilginci yatağımı yaladı iki kere ve ıslattı. Psikolojisi falan bozuk olabilir mi? Sürekli yemek yiyor uyuyor yani kısaca çok ruhsuz

3 CEVAP

eylullll09

Çok yorulduğu için olabilir

kediniz dişi ise hamile olabilir veya yorulduğu için olabilir veya kendini hamile zannediyor olabilir

Superisi814

Kediniz delirmemiş , deli kedi bizde var gelin görün 🙃Kaçtiginda basina onda tramva yaratacak bir şeyler gelmiş olsaydi cok daha asabi olurdu.Yaşadim tecrübeyle sabittir.Kuvvetle muhtemel yorulmuştur, bu ara daha cok kucak, ilgi isteyecektir, bol bol uyuşuk kalip enerji toplayacaktir.Bazen bunca uyusuklugun ardindan , enerji patlanasi yasayip yine akicaktir gecelere