Kısırlaştırma Operasyonu Sonrası Yaş Mama İle Besleme

kedicigimmm

Dün sabah kedimi kısırlaştırdım akşam kendine gelince 2 paket yaş mama yedi bu sabahta erkenden uyanıp mama istedi 1 pakette bu sabah yedi veterinerimiz yaş mamasına ertesi günden itibaren kuru mama katabilirsin vs dedi. Henüz katmadım. Ne zaman katmaya başlasam? Günde kaç paket yaş mama vermeliyim? Daha versem yer gibi duruyor. Siz bu dönemde nasıl beslediniz?

2 CEVAP

starthebudgie

Enerjisi iştahı vs genel durumu iyiyse yavaş yavaş kuru mamaya geçebilirsin.Bazı jediler ilk günlerden eski haline dönüyor.