Çok Acil Bakın Ne Yapmalıyım.

Adger

Arkadaşlar bahçemde baktığım yetişkin Bir kedi var kızgınlıkta değil ama kızgınlıktaki Bir kedi Gelip sürekli onla Kavga Ediyor. Bugünde kavga Ettiler çok fena O kedi benim kedimin gözünün tam üstüne pati attı. Bir de boynundan ısırdı. 1.Sorum Kedimin gözü Şişti ve sulandı O kedi Pati attığından dolayı ne yapmalıyım. 2.sorum Kedimin Boynundaki Avuç içi Kadar bölgede hiç tüy kalmadı o kedi Koparıp attı yeniden uzar mı.

4 CEVAP

Adger

İltihap kremi sürmüştüm Gözü İyileşmiş Sağolun

starthebudgie

Tüyler zamanla çıkmaya başlar.Gözü içinde bi veterinere yazın o gereğini söyleyecektir

tyguler

Bi veterinere gitseniz gözü için daha iyi olur iltihap falan kapabilir

Adger

İltihap kremi sürmüştüm Gözü İyileşmiş Sağolun