6 Aylık Kedim İçin Mama

Lils

Kedim için mystice geçtik ama bonacibo numuneyi daha iştahlı bir şekilde yiyordu(tuz miktarının fazla olmasıyla ilgili olabilir bilmiyorum) felicia ve bonacibonun içeriğinin aynı olması ve aynı fabrikada üretildiğini duydum. Felicia bu kadar iyi bir profil yaratmışken bonacibo neden sevilmiyor? Kedime bonacibo almam sağlık problemlerine yol açar mı?

2 CEVAP

tyguler

Aslında felicia da bonacibo da türk malı ama nedense bonaciboya denetleme işleri güzel değil deniyor ben de anlamadım ben felicia kısır somonlu kullanıyorum şu an

starthebudgie

Felicia ve BonaCibo aynı fabrikada üretilmiyor?BonaCibo çağatay petfood üretiyor feliciayı pelagos.Bonacibo hypoallergenic bir mama değil felicia hypoallergenic.Bu da demek oluyorki BonaCibo

Alerjik reasksiyonlarla ilişkili olan sığır eti, süt ürünleri, buğday, soya, patates, yapay tatlandırıcı, renklendirici, kimyasal aroma ve GDO İçermez!

Bunlardan 1ini içeriyor yoksa oblarda hypoallergenic yazardı