Kediler Bundan Hoşlanır Mı? :)

berkeozdede

Kediler kendi yanaklarını boyunlarını kaşımaktan hoşlanırlarmı Sizce Bizimki çok seviyor

5 CEVAP

eylullll09

Kediye göre değişir bu. Kimisi karnının sevilmesini sever kimisi sevmez. Bazıları boynunun sevilmesini bazıları başının seçilmesinden hoşlanır. Kedinizle vakit geçirdikçe nerelerinden hoşlandığını anlarsınız :)

tyguler

Genellikle seviyorlar

Sareakman

Bu durum kediye göre değişebilir. Her kedinin zevkleri farklıdır. Ama kediniz taranmaktan ve sevilmekten hoşlanıyorsa size bunu hissettirir.

Adger

Kediler dudak çevresinin okşanmasından Hoşlanıyormuş en çok. Ama Benim yavru kedim bir tek kafasından sevilmeyi seviyor. Yetişkin kedim De Çenesinden.

Ketonmanya

Kendi boyunlarını kaşımalarından mı bahsediyorsunuz yoksa boyunlarından okşanmalarından mı? Her kedinin okşanmaktan hoşlandığı bölge farklıdır, bunu deneyerek test edebilirsiniz. :)

Fakat kendi boynunu ve yanaklarını çok sık kaşıyorsa bir deri problemi ya da paraziter bir durumda olabilir.

Patili günler dilerim.