Yetiskin Kedi Mama

Yetiskin kedi iicin hangi markalarini onersinizz

7 CEVAP

-Uygun fiyatlı ve kaliteli olsun derseniz Spectrum.
-Fiyatı biraz daha arttırırsanız Brit Care ve Profine.
-Fiyat sorun değilse Wildfield öneririm.
Aylardır araştırıdım bu konuyu şu an benim için en iyi seçenekler bunlar.
Kedimde Profine kullanıyorum şu anda tavsiye ederim cidden çok kaliteli.

Reyyanhan

Acana. Origin

canakavi

Onu Bütçene göre sen ayarlamalısın 400 lirayada var 50 lirayada var

Şahsen mamalara çok uçuk rakamlar ödemeyi doğru bulmuyorum.
Önerdiğim mamalarda gayet kabul edilebilir fiyat etiketlerine sahip. Örnek vermek gerekirse önerdiğim Wildfield kedi maması içeriği :

Bileşimi :Kurutulmuş tavuk eti (% 25), kurutulmuş domuz eti(%15), kurutulmuş ringa balığı eti ,tavuk yağı , kurutulmuş muz, kurutulmuş bezelye, maya, hidrolize tavuk proteini, kurutulmuş tüm yumurtalar (% 3), kurutulmuş hindiba posası, somon yağı , kurutulmuş yonca, Psyllium kabuğu ve tohumları, sodyum klorür, monosodyum fosfat, fruktooligosakkarid (% 0.3), mannan oligosakkaritler (% 0.25), elma, nar, bal kabağı, yeşil çay, ıspanak, rezene, hodan, papatya, meyan kökü, domates, kuşburnu, adaçayı, nane, rasberry, böğürtlen .

Analitik bileşenler: protein %42, ham yağlar %20, ham kül %8, ham lif %3, nem %8, kalsiyum %1,4, fosfor %1,2.

Kgı başına katkılar : Besin katkı maddeleri : A Vitamini 16,800 IU, D3 Vitamini 600 IU ,E Vitamini 480 mg, C Vitamini 200 mg, biyotin 0.07 mg, betain 1.900 mg, amino asitler kuprik çelat hidrat 4 mg, amino asitler çinko şelat hidrat 40 mg, amino asitler mangan şelat 4 mg, sodyum selenit 0.08 mg, potasyum iyodür 1.2 mg, demir karbonat 64 mg, taurin 1000 mg. Doğal tokoferoller ile korunmaktadır.

yasement

Nd oneririm dogal icerikli bir mama taurin miktari 4000. Dilediginiz gibi ona ozel mamalar hazirlayabilirsiniz, bir ogun nd yese bile taurin eksikligi olmaz.

kedilikizzz

Proplan :)

Yukarıdaki öneriler gayet başarılı ben de bir alternatif sunmak adına Bozita öneririm. Üretiminde insan tüketimine uygun kalitede taze et kullanıyor ve her şeyi ile İsveç'te üretileyor. Güvenerek alabileceğiniz kaliteli bir mama.