Ailemi Kedi Almaya Nasıl İkna Edebilirim ?

Azra55

Ailem kedi almama izin vermiyor.Aslında Doğum günüme 8 gün kaldı ve eniştem Doğum günümde bana bir kedi alabileceğini söylüyor.Ama ailem izin vermeyebilir.Her şeyiyle ben ilgilenebilirim yeter ki alsınlar.Izun zamandır ikna etmeye çalışıyorum.Çok kedi istiyorum.

23 CEVAP

Panky55

Sen neden istemediklerini bilirsin biz nereden bilelim

Panky55

Heeee anladım ben bir tanesini biliyorum söyleyeyim

Panky55

  1. Kedi tüy döker.

  2. Kedi evi dağıtır

  3. Biz namaz kılıyoruz kedi olmaz
    DİYOR AZRANIN ANNESİ !

Azra55

Havanese_Siri bu arada pardon. Ben isteme sebeplerin ne anladım.

Panky55

Aynen

Reyyanhan

Ne alakasi var kedi ile namazın . Saçmalık başka bişi degil

Nazzzzzzzzzzz

Azra bence ailenin istememe sebebi evdekilerle anlaşamayacağını düşünmesi bu sorunuda onlarla konuşup bakabileceğini ikna edip kedi bakmanın kötü birşey olmadığını ve faydalarını anlatarak çözebilirsin :)

Ealbs

Ben habersiz getirdim eve dünyada en son kedi sahiplenecek insan annemdir zorla getirdim haberi yoktu ya o gider ya ben dedi git sokağa bırak dedi ilgilenmeye dair yeminler ettim sözler verdim şu an bizden çok onunla ilgileniyor